1€ = 33.7 грн

1$ = 27.8 грн

EN

Самоклеючі плівки

Самоклейка плівка - це двостороння плівка, що складається з полівінілхлориду і декоративного візерунка з одного боку, і липкого шару з іншого, до якої на момент використання приклеєна спеціальна паперова підкладка, що відділяється при безпосередньому використанні від основного шару.

Плівка такого характеру застосовується досить широко, для оздоблювальних робіт, а також при виготовленні рекламних матеріалів.

Для реклами використовуюєься плівка 3-х видів:

- різнобарвна

- структурно-рельєфна

- фотоплівна, на яку можна наносити зображення

Структура такої плівки дуже щільна, вона стійка до механічних факторів і клеїться абсолютно на будь-яку поверхню.

Найбільш популярними для цієї галузі є такі марки як Oracal, Neshen і Hexis. Вони широко використовуються в рекламних матеріалах і вважаються марками з найбільш стійким покриттям, яке не вигоряє на сонці, не піддається впливу води і вологи.

Найчастіше матеріали з самоклейкої плівки використовують для реклами:

- в транспорті або на ньому,

- різного роду вивісок і вітрин,

- оформлення стендів для різного роду івентів,

- декорування таких поверхонь, як скло, метал, дерево і пластик.

Даний матеріал дозволяє без особливих зусиль поміняти колір тієї чи іншої поверхні в лічені хвилини.

Замовляючи самоклейку плівку у нас - ви можете бути впевнені в якості, оперативності виконання замовлення і величезному виборі кольорової гами. Вам не потрібно шукати кілька підприємств для того, щоб надрукувати рекламну продукцію і замовити для неї індивідуальний розмір плівки. Все це, ви можете замовити у нас ,використовуючи контакти, зазначені на сайті.

Також уточнюйте у менеджера про систему лояльності, яка допоможе вам не тільки заощадити час, але і гроші!

ORATAPE MT 80P Application Tape

Плівка монтажна прозорого типу, на ПВХ основі. Має спеціальне покриття, яке дає можливість переносити штамповані або сформовані за допомогою комп'ютера шрифти і символи.підкладка:Глассиновий папір з одностороннім силіконізованням, білий, 62 г / м2 клей:Клей поліакрілатний модифікований основа, ..

Войлочний ракель

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Повстяний ракельДаний вид ракеля виготовлений з якісного повсті, він має м'яку текстуру, завдяки якій не пошкоджує плівку. Купуючи даний вид товару, не варто турбуватися про подряпини при роботі навіть з глянцевим..

Комбинированный ракель

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Комбінований ракельСамий універсальний ракель, який має дві кромки повстяну і пластикову. Повстяна м'яка сторона, підходить для роботи з більш делікатними матеріалами. Завдяки і жорсткої і м'якої стороні ракель, к..

Ракель пластиковий

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Ракель пластиковийПластиковий ракель призначений для монтажу пінки. Він виготовлений з якісного поліуретану, який має в складі особливий комплекс пластифікаторів. Ракель із пластику, який пропонує компанія ARB, ві..

ORACAL 620 Print Vinyl

Плівка м'яка поліхлорвінілова, має властивості щільно прилягати. В наявності кілька кольорів, є матова або блискуча поверхня на вибір.підкладка:Силіконовий картон з одностороннім покриттям, 135 г / м²клей:Поліакрилат, що знімаєтьсязастосування:Використовується для нанесення різних маркувань, написів..

ORACAL® 641 Economy Cal

опис:Плівка поліхлорвінілова м'яка, має матову або блискучу поверхню.підкладка:Силіконовий картон, який має з одного боку покриття, 135 г / м², що дозволяє безпроблемно видаляти сітку. Для того що б досягти вираженого контрасту білої плівки з шрифтом, використовують силіконовий картон блідо-блакитно..

ORAJET® 3640

опис:Плівка поліхлорвінілова м'яка, білого кольору, має матову і блискучу, прозору поверхню.підкладка:Силіконовий картон з одностороннім покриттям, 135 г / м².клей:Клей поліакрілатний, прозорий, сприяє постійному прилипанню.застосування:Підходить для продуктів зовнішнього застосування, протягом коро..

ORALITE® 5300 Commercial Grade

опис:Плівки світлоповертаючі ORALITE серії 5300 COMMERCIAL GRADE від ARB дуже якісні, міцні і добре реагують на атмосферні дії, стійкі до них. Також дані плівки мають хороший рівень стійкості до корозій і впливу розчинників. Світлоповертаючі плівки 5300 від ARB являють собою систему кульок зі скла к..

ORACAL® 8300 Transparent Cal

опис:Поліхлорвінілова плівка прозора, має блискучу поверхню, при впливі променів ультрафіолету реагує нормально, так як стабілізована до них.підкладка:Картон силіконовий має двостороннє поліетиленове покриття, 137 г / м2.клей:Клей поліакрілатний, на розчиннику сприяє постійному прилипанню.застосуван..

ORACAL® 8500 Translucent Cal

 опис:Напівпрозора спеціальна поліхлорвінілова плівка, яка в відбитому та прохідному світлі проявляє рівномірне забарвлення. Знижений рівень блиску поверхні плівки дозволяє уникнути небажаних відблисків.підкладка:Картон силіконовий має одностороннє покриття, 137 г / м2, завдяки йому відмінно ви..

ORACAL 8510 Etched Glass Cal

опис:Відмінна поліхлорвінілова плівка для оформлення скла, має спеціальні полімерні пластифікатори, дозволяє уникнути непотрібних відблисків, завдяки своїй поверхні, яка має знижений рівень блиску. Є варіанти з різною структурою поверхні, а також можлива поставка в срібленому і золотому кольорі.підк..

ORATAPE® MT95 Application Tape

опис:Плівка монтажна має дрібнозернисту поверхню, поліетиленові основу, передбачена для перенесення штампованих або сформовані за допомогою комп'ютера шрифтів і символів.клей:Клей поліакрілатний модифікований, має середню здатність, що клеїть.застосування:Ви без проблем зможете перенести штамповані ..

Показано з 1 по 32 із 32 (1 сторінок)