1€ = 44.9грн

1$ = 41.4 грн

Самоклеючі плівки

Самоклейка плівка - це двостороння плівка, що складається з полівінілхлориду і декоративного візерунка з одного боку, і липкого шару з іншого, до якої на момент використання приклеєна спеціальна паперова підкладка, що відділяється при безпосередньому використанні від основного шару.

Плівка такого характеру застосовується досить широко, для оздоблювальних робіт, а також при виготовленні рекламних матеріалів.

Для реклами використовуюєься плівка 3-х видів:

- різнобарвна

- структурно-рельєфна

- фотоплівна, на яку можна наносити зображення

Структура такої плівки дуже щільна, вона стійка до механічних факторів і клеїться абсолютно на будь-яку поверхню.

Найбільш популярними для цієї галузі є такі марки як Oracal, Neshen і Hexis. Вони широко використовуються в рекламних матеріалах і вважаються марками з найбільш стійким покриттям, яке не вигоряє на сонці, не піддається впливу води і вологи.

Найчастіше матеріали з самоклейкої плівки використовують для реклами:

- в транспорті або на ньому,

- різного роду вивісок і вітрин,

- оформлення стендів для різного роду івентів,

- декорування таких поверхонь, як скло, метал, дерево і пластик.

Даний матеріал дозволяє без особливих зусиль поміняти колір тієї чи іншої поверхні в лічені хвилини.

Замовляючи самоклейку плівку у нас - ви можете бути впевнені в якості, оперативності виконання замовлення і величезному виборі кольорової гами. Вам не потрібно шукати кілька підприємств для того, щоб надрукувати рекламну продукцію і замовити для неї індивідуальний розмір плівки. Все це, ви можете замовити у нас ,використовуючи контакти, зазначені на сайті.

Також уточнюйте у менеджера про систему лояльності, яка допоможе вам не тільки заощадити час, але і гроші!

Войлочний ракель

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Повстяний ракельДаний вид ракеля виготовлений з якісного повсті, він має м'яку текстуру, завдяки якій не пошкоджує плівку. Купуючи даний вид товару, не варто турбуватися про подряпини при роботі навіть з глянцевим..

Комбінований ракель

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Комбінований ракельСамий універсальний ракель, який має дві кромки повстяну і пластикову. Повстяна м'яка сторона, підходить для роботи з більш делікатними матеріалами. Завдяки і жорсткої і м'якої стороні ракель, к..

Плівка монтажна ORATAPE MT 80P Application Tape

Плівка монтажна прозорого типу, на ПВХ основі. Має спеціальне покриття, яке дає можливість переносити штамповані або сформовані за допомогою комп'ютера шрифти і символи.підкладка:Глассиновий папір з одностороннім силіконізованням, білий, 62 г / м2 клей:Клей поліакрілатний модифікований основа, ..

Ракель пластиковий

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Ракель пластиковийПластиковий ракель призначений для монтажу пінки. Він виготовлений з якісного поліуретану, який має в складі особливий комплекс пластифікаторів. Ракель із пластику, який пропонує компанія ARB, ві..

Плівка ORACAL 620 Print Vinyl

Плівка м'яка поліхлорвінілова, має властивості щільно прилягати. В наявності кілька кольорів, є матова або блискуча поверхня на вибір.підкладка:Силіконовий картон з одностороннім покриттям, 135 г / м²клей:Поліакрилат, що знімаєтьсязастосування:Використовується для нанесення різних маркувань, написів..

ORACAL® 641 Economy Cal

опис:Плівка поліхлорвінілова м'яка, має матову або блискучу поверхню.підкладка:Силіконовий картон, який має з одного боку покриття, 135 г / м², що дозволяє безпроблемно видаляти сітку. Для того що б досягти вираженого контрасту білої плівки з шрифтом, використовують силіконовий картон блідо-блакитно..

ORAJET® 3640

опис:Плівка поліхлорвінілова м'яка, білого кольору, має матову і блискучу, прозору поверхню.підкладка:Силіконовий картон з одностороннім покриттям, 135 г / м².клей:Клей поліакрілатний, прозорий, сприяє постійному прилипанню.застосування:Підходить для продуктів зовнішнього застосування, протягом коро..

Плівки світлоповертаючі ORALITE® 5300 Commercial Grade

опис:Плівки світлоповертаючі ORALITE серії 5300 COMMERCIAL GRADE від ARB дуже якісні, міцні і добре реагують на атмосферні дії, стійкі до них. Також дані плівки мають хороший рівень стійкості до корозій і впливу розчинників. Світлоповертаючі плівки 5300 від ARB являють собою систему кульок зі скла к..

ORACAL® 8300 Transparent Cal

опис:Поліхлорвінілова плівка прозора, має блискучу поверхню, при впливі променів ультрафіолету реагує нормально, так як стабілізована до них.підкладка:Картон силіконовий має двостороннє поліетиленове покриття, 137 г / м2.клей:Клей поліакрілатний, на розчиннику сприяє постійному прилипанню.застосуван..

ORACAL® 8500 Translucent Cal

 опис:Напівпрозора спеціальна поліхлорвінілова плівка, яка в відбитому та прохідному світлі проявляє рівномірне забарвлення. Знижений рівень блиску поверхні плівки дозволяє уникнути небажаних відблисків.підкладка:Картон силіконовий має одностороннє покриття, 137 г / м2, завдяки йому відмінно ви..

Плівка ORACAL 8510 Etched Glass Cal

опис:Відмінна поліхлорвінілова плівка для оформлення скла, має спеціальні полімерні пластифікатори, дозволяє уникнути непотрібних відблисків, завдяки своїй поверхні, яка має знижений рівень блиску. Є варіанти з різною структурою поверхні, а також можлива поставка в срібленому і золотому кольорі.підк..

Плівка монтажна ORATAPE® MT95 Application Tape

опис:Плівка монтажна має дрібнозернисту поверхню, поліетиленові основу, передбачена для перенесення штампованих або сформовані за допомогою комп'ютера шрифтів і символів.клей:Клей поліакрілатний модифікований, має середню здатність, що клеїть.застосування:Ви без проблем зможете перенести штамповані ..

Показано з 1 по 32 із 32 (1 сторінок)