1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Про компанію

Компанія ARB – великий український дистриб’ютор матеріалів для реклами, поліграфії, будівництва та дизайну. Ми пропонуємо широкий спектр продуктів з різних країн світу, завжди високої якості та за конкурентною ціною. В нашому асортименті Ви завжди знайдете:

  • самоклеючі плівки різноманітного призначення;
  • листові пластики;
  • алюмінієві композитні панелі;
  • банер;
  • світлодіодну (LED) продукцію;
  • двосторонній скотч;
  • клеї та інші супутні товари;
  • послуги з криволінійної та прямолінійної порізки листових матеріалів.

Більш детальну інформацію про все розмаїття продукції, що ми пропонуємо, Ви можете знайти у відповідних розділах нашого сайту або ж зателефонувавши до нас в офіс.

Дещо з історії компанії. Компанія ARB з’явилася на ринку України в 2005 році. ARB – це зареєстрована торгівельна марка, яку добре знають на ринку України і не тільки.  Ми співпрацюємо з виробниками з Європи, Близького Сходу, Китаю. Компанія ARB є ексклюзивним дистриб’ютором  декількох європейських брендів: PALRAM, POLI-TAPE, INTERCOAT, LBY. Окрім цього, ми пропонуємо широкий асортимент інших товарів та брендів. Чимало матеріалів ми продаємо під власним брендом ARB, гарантуючи належну якість, перевіреного виробника та привабливу ціну.

Головний офіс компанії розташований в Києві. Наші філіали є в Дніпрі, Херсоні, Одесі та у Львові. Компанія володіє власним потужним парком вантажних автомобілів та являється лідером на ринку щодо швидкості доставки матеріалів покупцям. Де б Ви не знаходились, ми знайдемо можливість доставити Вам товар.

 ARB постійно розширює асортимент товарів, географію присутності на ринку та підвищує якість своїх послуг та сервісу. Наші клієнти та партнери являються основою нашого успіху. Продовж багатьох років ми ретельно будували нашу репутацію, яка являється одним із наших самих цінних активів. Якщо Ви шукаєте надійного постачальника – Ви його знайшли.

Ми відкриті для співробітництва, якщо у Вас є пропозиції, зауваження чи побажання – будь ласка, пишіть нам на: [email protected].