1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Банер

Банер - це вид рекламного матеріалу, який дозволяє тій чи іншій компанії формувати позитивний імідж серед своїх споживачів.

Дуже широко застосовується в рекламних матеріалах, які використовуються для впливу на споживача. Для такого виду широкоформатного друку використовуються різного роду банерні тканини, такі як Backlit, Blackout, Frontlit.

Банер, як правило, несе в собі такі дані, як посилання на сайт, додаткову інформацію по акції, знижки, товар та інші новини, які стосуються безпосередньо компанії, яка рекламує свої послуги.

Зовнішня реклама - це дуже хороший спосіб передачі необхідної інформації споживачу, яка розміщується в місцях великого трафіку людей, на вулицях (різного роду щитах та перетяжках), на фасадах будівель, а також на транспорті, що рухається.

Це один з найбільш бюджетних рекламних методів, які дозволяють охопити потрібну аудиторію за короткий період часу і дійти до необхідного рівня розвитку популярності бренду.

Банери можуть бути ламінованими, так і виконані з використанням спеціальної сітки, мати різну щільність, структуру і спосіб застосування.

Наші фахівці можуть якісно проконсультувати вас з приводу того чи іншого виду рекламної продукції і допомогти вам визначитися з вибором. Використовуйте контакти, зазначені на сайті прямо зараз! Ми допоможемо вам зробити ваші рекламні оголошення більш привабливими.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)