1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Плівка ORACAL 8510 Etched Glass Cal

Плівка ORACAL 8510 Etched Glass Cal

  • ВиробникиORACAL
  • Наявність: Є в наявності

опис:


Відмінна поліхлорвінілова плівка для оформлення скла, має спеціальні полімерні пластифікатори, дозволяє уникнути непотрібних відблисків, завдяки своїй поверхні, яка має знижений рівень блиску. Є варіанти з різною структурою поверхні, а також можлива поставка в срібленому і золотому кольорі.


підкладка:


Картон силіконовий має одностороннє покриття, 137 г / м2, завдяки йому відмінно видаляється сітка.


клей:


Поліакрілатний клей на основі розчинника, що забезпечує постійне прилипання.


застосування:


Підходить для поверхонь зі скла, на яких необхідно зобразить ефект паморозі наприклад, або потрібна видимість шліфованого скла, якнайкраще підходить для декорації вітрин, оформлення дзеркальних поверхонь. Обробка відбувається за допомогою ріжучих плоттерних установок. Найбільш сприятливим буде вологе наклеювання.


Візьміть до уваги, що перед тим як проводити наклеювання, необхідно переконатися, що скло не містить пилу, жиру або інших компонентів, які здатні забруднити поверхню, адже все це може погано вплинути на те з якою силою зчепиться матеріал. Також, ви можете звертатися за консультацією до компанії ARB по роботі з даним матеріалом. Наші фахівці дадуть рекомендації, засновані на багаторічному досвіді та знаннях.

Технічні дані
Сила сцепления* (FINAT-TM1, через 20 минут, нержавеющая сталь 18 H / 25мм скло 16 H / 25мм акрилове скло
Удлинение при разрыве (DIN EN ISO 527) В продольном направлении мін. 130 %
Срок хранения ** 2 роки
Температура склеивания мін. + 8 °C
Толщина 0,080 мм
Формостійкість (FINAT TM 14) При наклеюванні на скло в поперечному напрямку не спостерігається ніякої піддатливості виміру усадки, в поздовжньому напрямку - макс. 0,2 мм
Разрывная прочность (DIN EN ISO 527) В продольном направлении мін. 19 МПа
Термостійкість*** При наклеюванні на скло, від -40 ° С до + 90 ° С, без змін
Подовження при розриві (DIN EN ISO 527) У поперечному напрямку мін. 150 %
Термін служби при належній обробці 7 років
Пожароустойчивость (DIN 75200) Важкозаймистий (клас DIN 4102-B1) на склі з об'ємною густиною> = 2250 кг / мі (при внутрішньому використанні)
Разрывная прочность (DIN EN ISO 527)В поперечном направлении мін. 19 МПа
Устойчивость к воздействию чистящих средств При наклеюванні на скло, через 8 годин перебування в промивному лузі (0,5% побутовий засіб для чищення) при кімнатній температурі і при 65 ° C, без змін