1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Листові пластики

Листові пластики - це гладкі листи різного кольору, які призначені для різних видів оздоблень.

Як правило, такий вид матеріалів широко застосовується:

- в будівництві,

- при будівництві різного виду теплиць,

- будівель, де необхідно проникнення світла,

- в рекламних цілях, для оформлення різних стендів і вивісок,

- інших конструкцій, на які не створюється додаткове навантаження, але необхідна стійкість до яскравого світла і вплив вологи.

Класифікація листових пластиків залежить від того, який матеріал застосовувався для виробництва листового пластику.

Один з таких видів, є листовий пластик з поліетилену, полістиролу або поліпропілену. Як правило, він застосовується для подальшої обробки та використання в конструкціях басейнів, іграшок і засобів захисту.

Наступним видом листового пластика є той, що необхідний для окремих інженерних елементів. Для цього застосовується оргскло і різного виду полікарбонати.

Також велику популярність набрав полістирол (листовий пінопласт), який використовується для шумо- і звукоізоляції.

Є й декоративні види листового пластику. Він застосовується для оформлення зовнішніх і внутрішніх відділів будівель, в напрямку будівництва і дизайну.

Також дуже часто листові пластики використовують, як дешеву альтернативу склу, які нічим не відрізняються за своїми основними властивостями та призначенню.

Для декорування абажурів, світильників, плафонів і інших напрямів декору може використовуватися світлотехнічні пластики.

PALCLEAR Прозорий і напівпрозорий жорсткий ПВХ лист

PALCLEAR листи виробництва PALRAM мають високий рівень світлопровідності, вони абсолютно прозорі, в наявності також є поліхлорвінілові варіанти з блакитним відтінком. Дані листи дуже добре підходять для виготовлення вивісок.Огляд характеристик:Добре пропускають світлоМають високу прозорістьДуже добр..

PALFOAM Спінений полегшений лист ПВХ

Спінений ПВХ лист від PALFOAM - це високоякісний товар нового зразка, який відрізняється зручністю в застосуванні, за вигідною ціною. Лист має чудово рівну поверхню, гладку і яскраву, є хорошим фоном для друку, відмінно підходить для виготовлення рекламних щитів. Даний лист багатофункціональний, вол..

PALSUN Плоский полікарбонатний лист

Якісні листи PALSUN, що володіють високою міцністю і відмінною світлопроникністю, легкі у використанні і важать в два рази менше скла, піддаються як холодного згинання, так і за допомогою термоформовки. Дані листи широко використовуються в аркової покрівлі і застосовуються в процесі спорудження світ..

SIMONA спінений пластик ПВХ

У рекламі найбільш використовуваним вважається спінений пластик ПВХ. Все завдяки його якості поверхні, багатофункціональності, поєднання одночасно жорсткості і легкості. Дані листи мають пористу структуру всередині, мають сатинову поверхню по обидва боки, а також оснащені захисною плівкою. Листи пре..

SUNLITE Cотовий полікарбонатний лист

Якісні листи SUNLITE, що володіють високою міцністю є легкими у використанні, мають малу вагу і відрізняються гарною теплоізоляцією. Дані листи широко використовуються при покритті дахів, скління і в облицюванні, а також в інших будівельних рішеннях, підходять для виробництва рекламної продукції.Огл..

АКРИЛ

Листи високої якості PALGLAS з акриловим покриттям здатні перевершити скло за ступенем прозорості, їх широко використовують в рекламі і в інтер'єрних задумах, так як вони мають високу міцність. Акрилові листи добре піддаються різанню і формуванню, акрил можна штампувати і сверлити.Характеристики:• с..

Полістирол POLYTHEX (HIPS)

Досить гнучкий, а головне економічний матеріал полістирол, з якого складаються листи POLYTHEX робить їх затребуваними в рекламній індустрії, виготовленні холодильного обладнання і для предметів домашнього використання, крім своєї легкості в обробці листи відрізняються хорошою міцністю.Огляд характер..

Полістирол удароміцний

Завдяки своїй багатофункціональності, удар міцності і легкості в обробці листи полістиролу вживаються в різних сферах діяльності. Сам по собі матеріал полістирол -має характеристики жорсткості та надзвичайної твердості, це аморфний полімер, який відноситься до класу термопластів. Ударостійкий поліст..

PALIGHT Спінений плоский ПВХ лист

Даний вид листів відмінно підійде для виробництва в рекламній, або будівельнії промисловості. Спінений плоский ПВХ лист відрізняється легкою вагою, має різноманітність в поверхнях і може прослужити дуже довго. Завдяки різним поверхням лист можна фарбувати, наносити ламінування, гравіювання або рельє..

Поліпропілен

Поліпропілен..

Показано з 1 по 35 із 38 (2 сторінок)