1€ = 33.8 грн

1$ = 28.2 грн

EN

Двосторонні скотчи

Всі ми знаємо, що використання двостороннього скотча або клею, є невід'ємною частиною повсякденного життя і тому все частіше йде їх застосовання в різних сферах.

Такий матеріал, як двосторонній скотч складається зі спеціального липкого шару з двох сторін, захищених спеціальною плівкою, яка видаляється перед безпосереднім контактом з поверхнями і підлягає склеюванню між собою. Підходить для швидкого з'єднання декількох деталей або матеріалів, які можуть бути різними за текстурою.

Ви можете бути абсолютно впевненим у надійності кріплення, оскільки двосторонній скотч має максимально липкий шар, який дуже непросто видаляється з поверхні. Скотч - відмінна альтернатива клею, так як він не потребує нанесення та висихання.

Окрім скотча для з'єднання поверхонь можна використовувати клей. Залежно від різновиду, за допомогою клею можна склеювати як звичайний папір, так і залізні матеріали. Єдиний недолік в порівнянні зі скотчем полягає в тому, що клей, як правило, висихає від декількох хвилин до декількох діб, але після цього ви можете бути на 100% впевнені, що ваша конструкція міцна і при впливі різних механічних факторів вона залишиться колишньою.

Якщо ви не впевнені у виборі, наші фахівці нададуть професійну консультацію і допоможуть з вибором продукції.

COSMOFEN 10

Очищувач для ПВХЛегкий  розчинний засіб, який добре підходить для профілів, виготовлених з жорсткого ПВХ - це COSMOFEN 10. Він широко застосовується в процесі підготовки поверхонь для склеювання. COSMOFEN 10 бездоганно справляється з видаленням маркувань і сильним забрудненням. Даний засіб добр..

COSMOFEN 20

Очищувач для ПВХCOSMOFEN 20 - очищувач, який володіє антистатичними властивостями, він нерозчиняється, добре підходить для очищення профілів, виготовлених з жорсткого ПВХ, а також з поліуретану або спіненого твердого ПВХ. Іонізатор дуже добре справляється з забрудненнями у вигляді пилу, залишків плі..

COSMOFEN CA 12

Ціаноакрілатний секундний клейCOSMOFEN CA 12 клей, який застосовують як в професійних, так і промислових сферах діяльності, він відноситься до 1-но компонентного клею, який дуже швидко твердне. Даний вид клею найчастіше використовують для склеювання гумок, а також поверхонь з синтетики, він підходит..

COSMOFEN PLUS

Клеї ПВХШироко використовується у віконному виробництві COSMOFEN PLUS так як, миттєво склеює елементи, виготовлені з жорсткого ПВХ, а також віконні укоси і навіть планки на жалюзі. Даний клей може стати в нагоді і в сфері сантехнічних робіт, тому що він добре склеює труби. COSMOFEN PLUS стійкий до т..

COSMOFEN PLUS HV

Клеї ПВХШироко використовується у віконному виробництві COSMOFEN PLUS так як, миттєво склеює елементи, виготовлені з жорсткого ПВХ, а також віконні укоси і навіть планки на жалюзі. Даний клей може стати в нагоді і в сфері сантехнічних робіт, тому що він добре склеює труби. COSMOFEN PLUS стійкий до т..

COSMOFEN PMMA

Акриловий клейАкриловий клей COSMOFEN PMMA широко застосовується в професійній сфері виробництва вікон для склеювання акрилових профілів, підходить також для склеювання акрилових плит між собою. Даний клей має прекрасні характеристики, які і роблять його дуже затребуваним, він стійкий до температур ..

COSMOPLAST 500L

Ціаноакрілатний секундний клейCOSMOPLAST 500L клей, який застосовують як в професійних, так і промислових сферах діяльності, він відноситься до 1-но компонентного клею, який дуже швидко твердне. Даний вид клею найчастіше використовують для склеювання гуми, а також поверхонь з синтетики, він підходит..

COSMOPUR K1

1-но компонентний поліуретановий монтажний клей COSMOPUR K 1 якісний клей, який має властивості швидкого склеювання, відноситься до категорії поліуретанових монтажних клеїв, а також не містить розчинників. Використовують в різних сферах, в будівництві, монтажних роботах, виготовленні вікон і в ..

GRANDFLASH GF15

GRANDFLASH GF15 якісний клей, який має властивості швидкого склеювання, широко використовуваний в різних сферах діяльності. Підходить як для професійного застосування, так і для промислового. Даний клей дуже універсальний, використовується для з'єднання різних матеріалів від металу, пластмас, або гу..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)