1€ = 43.6 грн

1$ = 40.2 грн

Двосторонні скотчи

Всі ми знаємо, що використання двостороннього скотча або клею, є невід'ємною частиною повсякденного життя і тому все частіше йде їх застосовання в різних сферах.

Такий матеріал, як двосторонній скотч складається зі спеціального липкого шару з двох сторін, захищених спеціальною плівкою, яка видаляється перед безпосереднім контактом з поверхнями і підлягає склеюванню між собою. Підходить для швидкого з'єднання декількох деталей або матеріалів, які можуть бути різними за текстурою.

Ви можете бути абсолютно впевненим у надійності кріплення, оскільки двосторонній скотч має максимально липкий шар, який дуже непросто видаляється з поверхні. Скотч - відмінна альтернатива клею, так як він не потребує нанесення та висихання.

Окрім скотча для з'єднання поверхонь можна використовувати клей. Залежно від різновиду, за допомогою клею можна склеювати як звичайний папір, так і залізні матеріали. Єдиний недолік в порівнянні зі скотчем полягає в тому, що клей, як правило, висихає від декількох хвилин до декількох діб, але після цього ви можете бути на 100% впевнені, що ваша конструкція міцна і при впливі різних механічних факторів вона залишиться колишньою.

Якщо ви не впевнені у виборі, наші фахівці нададуть професійну консультацію і допоможуть з вибором продукції.

Акрилова двостороння стрічка HPX HSA 32121

Двостороння акрилова стрічка, що клеїть з високими эксплуатаційними властивостями. Товщина і эластичність стрічки дозволяють використовувати її на нерівних і злегка шорстких поверхнях. Вона користується широким попитом у мерчендайзерів для монтажу торгових дисплеїв всередині і зовні приміщень, вироб..

Спінена клейка стрічка HPX 21851

Спінена стрічка з підвищеною щільністю. Експлуатаційні властивості, такі як опір розриву, стійкість до вологості і перепадів температур роблять цей вид стрічок найбільш підходящим для монтажу дзеркал. Склеюються матеріали: скло, пластик, метал. Середня витрата стрічки 2 м.п. 19мм на 1 кг дзеркала. А..

Тканинний двосторонній скотч HPX 18300

Високоякісна стрічка для професіоналів. Основне застосування: монтаж виставочнх стендів, підлогових покриттів, монтаж заготовок на фрезерному, друкованому та формувальному обладнанні. Склеюються матеріали: пластик, метал, ковролін, лінолеум. Легко видаляється з поверхні вручну не руйнуючись і не зал..

Тонка плівкова двостороння клейка стрічка HPX 13202

Завдяки гарантії високоміцних з'єднань ця стрічка по праву носить назву Ultra! Висока початкова й остаточна адгезії обеспесівают цього типу стрічки визнання серед клієнтів, які стикаються зі складними завданнями при кріпленні жорстких профілів на вигнуті поверхні, високо навантажені з'єднання. Склею..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)