1€ = 33.9 грн

1$ = 28.8 грн

EN

Блоки живлення

Світодіодні блоки живлення відносяться до виду освітлення, який допомагає працювати різним світодіодним лампочкам, так як більшість з них не здатні працювати від мережі 220Вт. За допомогою блоків енергія максимально правильно трансформується до оптимального значення.

Вхідна напруга, яка необхідна для LED світильників, як правило коливається в діапазоні від 110 до 340 Вольт, але за допомогою блоку живлення таку напругу буде знижено до 12 вольт, що допомагає вам максимально економити на електроенергії.

Існують герметичні та негерметичні блоки живлення, а також блоки живлення з частково герметичними властивостями. Це є, для всіх типів, захистом від перенапруги. Це забезпечує рівень безпеки, який варто врахувати при виборі блоку живлення.

Одним з головних моментів використання блоку живлення для LED освітлення є, звичайно ж, правильне його налаштування. У нього входить налаштування потужності, приблизно 25%, від максимального показника для блоку.

У нашому каталозі ви знайдете відповідний тип блоків живлення. Наші фахівці нададуть вам консультацію і допоможуть правильно підібрати блоки живлення виходячи з потрібних вам показників і сфери застосування.

Ваш кошик порожній!