1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

ORACAL® 8500 Translucent Cal

ORACAL® 8500 Translucent Cal

  • ВиробникиORACAL
  • Наявність: Є в наявності

 опис:


Напівпрозора спеціальна поліхлорвінілова плівка, яка в відбитому та прохідному світлі проявляє рівномірне забарвлення. Знижений рівень блиску поверхні плівки дозволяє уникнути небажаних відблисків.


підкладка:


Картон силіконовий має одностороннє покриття, 137 г / м2, завдяки йому відмінно видаляється сітка. Для того що б досягти вираженого контрасту білої плівки з шрифтом, використовують силіконовий картон блідо-блакитного відтінку.


клей:


Клей поліакрілатний, на розчиннику сприяє постійному прилипанию


застосування:


Дана плівка добре підходить для виготовлення якісних систем світлової реклами, напівпрозорих рекламних стяжок, а також для декорації поверхонь зі скла звичайного, або акрилового з підсвічуванням. Обробка відбувається за допомогою ріжучих плоттерних установок.


Увага:


Візьміть до уваги, що перед тим як проводити наклеювання, необхідно переконатися, що основа не містить пилу, жиру або інших компонентів, які здатні забруднити поверхню, адже все це може погано вплинути на те з якою силою зчепиться матеріал. Нові лакування вимагають сушіння протягом трьох тижнів, не менше, або до повного затвердіння. Також, ви можете звертатися за консультацією до компанії ARB по роботі з даним матеріалом. Наші фахівці дадуть рекомендації, засновані на багаторічному досвіді та знаннях.

Технічні дані
Сила сцепления* (FINAT-TM1, через 20 минут, нержавеющая сталь 18 H / 25мм скло 16 H / 25мм акрилове скло
Удлинение при разрыве (DIN EN ISO 527) В продольном направлении мін. 130 %
Срок хранения ** 2 роки
Температура склеивания > + 8 °C
Толщина 0,080 мм
Формостійкість (FINAT TM 14) При наклеюванні на сталь в поперечному напрямку не спостерігається ніякої піддатливості виміру усадки, в поздовжньому напрямку - макс. 0,2 мм
Разрывная прочность (DIN EN ISO 527) В продольном направлении мін. 19 МП
Термостійкість*** При наклеюванні на акрилове скло, від -40 ° С до + 90 ° С, без змін
Подовження при розриві (DIN EN ISO 527) У поперечному напрямку мін. 150 %
Термін служби при належній обробці чорна / біла: 7 років кольорова: 7 років металік: 5 років
Разрывная прочность (DIN EN ISO 527)В поперечном направлении мін. 19 МП
Устойчивость к воздействию чистящих средств При наклеюванні на акрилове скло, через 8 годин перебування в промивному лузі (0,5% побутовий засіб засіб) при кімнатній температурі і при 65 ° C, без змін