1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Композитні панелі

Композитні панелі є одним з найбільш поширених облицювальних матеріалів. Складається з двох шарів алюмінію і шару полімерного наповнювача між ними (поліетилену). Фасадний шар може бути виконаний в будь-якому кольорі, покриватися спеціальним зображенням, мати гладку або фактурну структуру зовнішнього шару.

Такий вид матеріалу має високі показники якості:

- не піддається фізичним змінам в процесі експлуатації,

- легко склеюється, зварюється або фрезерується.

Тобто використовуючи в будівництві даний матеріал, ви можете надавати композитним панелям абсолютно будь-які форми, реалізовувати будь-які задуми самого складного дизайну. Також композитні панелі мають таку властивість як звукоізоляція, яка буде актуальна при оформленні будівлі в шумному районі.

Важливо врахувати, що композитні панелі замінюють інші оздоблювальні матеріали. Вони не деформуються під впливом зовнішнього середовища, стійкі до змін температур і є максимально вогнестійкість.

Компанія ARB реалізовує алюмінієві композитні панелі торгової марки SKYBOND власного виробництва. На нашому складі ви знайдете панелі стандартних розмірів і популярних кольорів без попереднього замовлення, а індивідуальні розміри ви завжди можете замовити у наших менеджерів по телефону. Наші фахівці нададуть вам консультацію і запропонують послуги з криволінійної і прямолінійної порізки композитних панелей і їх фрезерування.

Листовий алюміній АКМ

Матеріал, який має багато шарів, а саме тонкий листовий алюміній у вигляді двох листів між яких знаходиться наповнювач із пластику й є композитом, або по іншому алюмінієвої композитної панеллю. Компанії ARB пропонує своїм клієнтам, тільки високоякісний композит, в якому товщина шару алюмінію станови..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)