1€ = 43.6 грн

1$ = 40.2 грн

Цветная самоклеющаяся пленка

Применение и преимущества самоклеющейся пленки

Простой бюджетный декоративный материал на клеевой основе позволяет за несколько минут преобразить любую поверхность. Чтобы надежно закрепить цветную самоклеющуюся пленку, нужно только очистить плоскость и снять защищающей липкую основу защитный слой. Сложнее выбрать вариант оформления из большого каталога. В нашем интернет-магазине можно купить цветную самоклеющуюся пленку:

  • с имитацией натуральной фактуры – камня, дерева, металла, ткани;
  • тонированную – глянцевую, матовую, перламутровую, металлик;
  • полупрозрачную, голографическую, с трехмерным рисунком.

Липкая основа прочно схватывается с металлом, пластиком, древесиной. Это обеспечивает разнообразие сфер применения:

  • декорирование, обновление мебели и интерьеров;
  • детское творчество, промышленное моделирование;
  • реклама на вывесках, коробах, стенах, автомобилях.

Для мелких фигурных элементов нужно нанести контурную разметку, вырезать и только перед нанесением удалить защитный слой. На объемных модулях края можно подрезать после оклеивания.

Полимерная основа устойчива к UV-лучам и влаге. Цветная самоклеющаяся пленка может защитить деревянные изделия от рассыхания и трещин, а металлические – от коррозии.

Войлочний ракель

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Повстяний ракельДаний вид ракеля виготовлений з якісного повсті, він має м'яку текстуру, завдяки якій не пошкоджує плівку. Купуючи даний вид товару, не варто турбуватися про подряпини при роботі навіть з глянцевим..

Комбінований ракель

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Комбінований ракельСамий універсальний ракель, який має дві кромки повстяну і пластикову. Повстяна м'яка сторона, підходить для роботи з більш делікатними матеріалами. Завдяки і жорсткої і м'якої стороні ракель, к..

Плівка монтажна ORATAPE MT 80P Application Tape

Плівка монтажна прозорого типу, на ПВХ основі. Має спеціальне покриття, яке дає можливість переносити штамповані або сформовані за допомогою комп'ютера шрифти і символи.підкладка:Глассиновий папір з одностороннім силіконізованням, білий, 62 г / м2 клей:Клей поліакрілатний модифікований основа, ..

Ракель пластиковий

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Ракель пластиковийПластиковий ракель призначений для монтажу пінки. Він виготовлений з якісного поліуретану, який має в складі особливий комплекс пластифікаторів. Ракель із пластику, який пропонує компанія ARB, ві..

ORACAL® 641 Economy Cal

опис:Плівка поліхлорвінілова м'яка, має матову або блискучу поверхню.підкладка:Силіконовий картон, який має з одного боку покриття, 135 г / м², що дозволяє безпроблемно видаляти сітку. Для того що б досягти вираженого контрасту білої плівки з шрифтом, використовують силіконовий картон блідо-блакитно..

Плівки світлоповертаючі ORALITE® 5300 Commercial Grade

опис:Плівки світлоповертаючі ORALITE серії 5300 COMMERCIAL GRADE від ARB дуже якісні, міцні і добре реагують на атмосферні дії, стійкі до них. Також дані плівки мають хороший рівень стійкості до корозій і впливу розчинників. Світлоповертаючі плівки 5300 від ARB являють собою систему кульок зі скла к..

ORACAL® 8300 Transparent Cal

опис:Поліхлорвінілова плівка прозора, має блискучу поверхню, при впливі променів ультрафіолету реагує нормально, так як стабілізована до них.підкладка:Картон силіконовий має двостороннє поліетиленове покриття, 137 г / м2.клей:Клей поліакрілатний, на розчиннику сприяє постійному прилипанню.застосуван..

ORACAL® 8500 Translucent Cal

 опис:Напівпрозора спеціальна поліхлорвінілова плівка, яка в відбитому та прохідному світлі проявляє рівномірне забарвлення. Знижений рівень блиску поверхні плівки дозволяє уникнути небажаних відблисків.підкладка:Картон силіконовий має одностороннє покриття, 137 г / м2, завдяки йому відмінно ви..

Плівка ORACAL 8510 Etched Glass Cal

опис:Відмінна поліхлорвінілова плівка для оформлення скла, має спеціальні полімерні пластифікатори, дозволяє уникнути непотрібних відблисків, завдяки своїй поверхні, яка має знижений рівень блиску. Є варіанти з різною структурою поверхні, а також можлива поставка в срібленому і золотому кольорі.підк..

Плівка монтажна ORATAPE® MT95 Application Tape

опис:Плівка монтажна має дрібнозернисту поверхню, поліетиленові основу, передбачена для перенесення штампованих або сформовані за допомогою комп'ютера шрифтів і символів.клей:Клей поліакрілатний модифікований, має середню здатність, що клеїть.застосування:Ви без проблем зможете перенести штамповані ..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)