1€ = 33.7 грн

1$ = 27.8 грн

EN

Цветная самоклеющаяся пленка

Применение и преимущества самоклеющейся пленки

Простой бюджетный декоративный материал на клеевой основе позволяет за несколько минут преобразить любую поверхность. Чтобы надежно закрепить цветную самоклеющуюся пленку, нужно только очистить плоскость и снять защищающей липкую основу защитный слой. Сложнее выбрать вариант оформления из большого каталога. В нашем интернет-магазине можно купить цветную самоклеющуюся пленку:

  • с имитацией натуральной фактуры – камня, дерева, металла, ткани;
  • тонированную – глянцевую, матовую, перламутровую, металлик;
  • полупрозрачную, голографическую, с трехмерным рисунком.

Липкая основа прочно схватывается с металлом, пластиком, древесиной. Это обеспечивает разнообразие сфер применения:

  • декорирование, обновление мебели и интерьеров;
  • детское творчество, промышленное моделирование;
  • реклама на вывесках, коробах, стенах, автомобилях.

Для мелких фигурных элементов нужно нанести контурную разметку, вырезать и только перед нанесением удалить защитный слой. На объемных модулях края можно подрезать после оклеивания.

Полимерная основа устойчива к UV-лучам и влаге. Цветная самоклеющаяся пленка может защитить деревянные изделия от рассыхания и трещин, а металлические – от коррозии.

ORATAPE MT 80P Application Tape

Плівка монтажна прозорого типу, на ПВХ основі. Має спеціальне покриття, яке дає можливість переносити штамповані або сформовані за допомогою комп'ютера шрифти і символи.підкладка:Глассиновий папір з одностороннім силіконізованням, білий, 62 г / м2 клей:Клей поліакрілатний модифікований основа, ..

Войлочний ракель

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Повстяний ракельДаний вид ракеля виготовлений з якісного повсті, він має м'яку текстуру, завдяки якій не пошкоджує плівку. Купуючи даний вид товару, не варто турбуватися про подряпини при роботі навіть з глянцевим..

Комбинированный ракель

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Комбінований ракельСамий універсальний ракель, який має дві кромки повстяну і пластикову. Повстяна м'яка сторона, підходить для роботи з більш делікатними матеріалами. Завдяки і жорсткої і м'якої стороні ракель, к..

Ракель пластиковий

В асортименті компанії ARB є три види ракелів:· Пластиковий;· Повстяний;· Комбінований.Ракель пластиковийПластиковий ракель призначений для монтажу пінки. Він виготовлений з якісного поліуретану, який має в складі особливий комплекс пластифікаторів. Ракель із пластику, який пропонує компанія ARB, ві..

ORACAL® 641 Economy Cal

опис:Плівка поліхлорвінілова м'яка, має матову або блискучу поверхню.підкладка:Силіконовий картон, який має з одного боку покриття, 135 г / м², що дозволяє безпроблемно видаляти сітку. Для того що б досягти вираженого контрасту білої плівки з шрифтом, використовують силіконовий картон блідо-блакитно..

ORALITE® 5300 Commercial Grade

опис:Плівки світлоповертаючі ORALITE серії 5300 COMMERCIAL GRADE від ARB дуже якісні, міцні і добре реагують на атмосферні дії, стійкі до них. Також дані плівки мають хороший рівень стійкості до корозій і впливу розчинників. Світлоповертаючі плівки 5300 від ARB являють собою систему кульок зі скла к..

ORACAL® 8300 Transparent Cal

опис:Поліхлорвінілова плівка прозора, має блискучу поверхню, при впливі променів ультрафіолету реагує нормально, так як стабілізована до них.підкладка:Картон силіконовий має двостороннє поліетиленове покриття, 137 г / м2.клей:Клей поліакрілатний, на розчиннику сприяє постійному прилипанню.застосуван..

ORACAL® 8500 Translucent Cal

 опис:Напівпрозора спеціальна поліхлорвінілова плівка, яка в відбитому та прохідному світлі проявляє рівномірне забарвлення. Знижений рівень блиску поверхні плівки дозволяє уникнути небажаних відблисків.підкладка:Картон силіконовий має одностороннє покриття, 137 г / м2, завдяки йому відмінно ви..

ORACAL 8510 Etched Glass Cal

опис:Відмінна поліхлорвінілова плівка для оформлення скла, має спеціальні полімерні пластифікатори, дозволяє уникнути непотрібних відблисків, завдяки своїй поверхні, яка має знижений рівень блиску. Є варіанти з різною структурою поверхні, а також можлива поставка в срібленому і золотому кольорі.підк..

ORATAPE® MT95 Application Tape

опис:Плівка монтажна має дрібнозернисту поверхню, поліетиленові основу, передбачена для перенесення штампованих або сформовані за допомогою комп'ютера шрифтів і символів.клей:Клей поліакрілатний модифікований, має середню здатність, що клеїть.застосування:Ви без проблем зможете перенести штамповані ..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)