1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Backlit литий

Backlit литий - це спеціальний рекламний матеріал, який має здатність пропускати світло від 25%. Використовуються в таких рекламних матеріалах як сітілайти, кронштейни та інші.

Значна перевага даного матеріалу є якість зображення, так як для цього застосовується спеціальне підсвічування. Завдяки цьому є найбільш популярним видом реклами, на яку звертають увагу потенційні споживачі.

Даний вид рекламного матеріалу армований спеціальний поліестеровою ниткою, найчастіше білого кольору, тому на нього легко нанести зображення з різним спектром кольорів.

Найбільш часто використовуються Backlit литий для сітілайтів, світлових коробок, куди як правило поміщається об'ємний рекламний матеріал.

Backlit литий, як правило - білого кольору, що дозволяє використовувати друк повноколірного формату.

Відрізняється від Backlit ламінованого тим, що має високу ступінь до займання, а також має іншого виду покриття. Застосовується в тому випадку, якщо необхідно стійкість на розтяжки. Найчастіше рекламні матеріали використовуються в екстремальних умовах навколишнього середовища. Також даний вид банера має можливість швидкого зшивання або склеювання.

Якщо ви вирішили замовити литий бекліт в нашому інтернет-каталозі, то ви можете бути впевнені в тому, що вам нададуть якісне обслуговування, допоможуть визначитися з найкращим видом широкоформатного друку. Також при замовленні кількох видів послуги або великого обсягу наші менеджера запропонують вам вигідні умови доставки та знижки.

Ваш кошик порожній!