1€ = 43.6 грн

1$ = 40.2 грн

Backlit ламінований

Backlit ламінований - це вид рекламної продукції із світлопропускною здатністю мінімум в 25%, який володіє вологостійкістю і використовується для друку зображень, які часто змінюються.

Даний вид рекламного матеріалу має хорошу здатність розсіювати світло, тому застосовується для короткочасного рекламного розміщення з внутрішньою підсвіткою, наприклад, різного роду щити та сітілайти.

Даний вид рекламного матеріалу завдяки своєму прозорому ПВХ шару, покращує якість зображення, яке на нього наноситься рівномірно і якісно.

Backlit ламінований з двох сторін: з одного боку, наноситься картинка, з іншого боку, передбачається спеціальне підсвічування, яка буде транслювати рекламне оголошення.

При друці спеціальним чорнилом реклама виглядає набагато яскравіше в порівнянні з іншими видами банерної реклами. Завдяки оптимальному рівню світлопропускання рекламне повідомлення виходить більш контрастним. Також даний вид банеру дуже стійкий до несприятливих впливів погоди. Завдяки тому, що в даній рекламі використовується підсвічування - вона більш помітна і впадає потенційному споживачеві в очі, що в порівнянні з іншими видами рекламної продукції є більш дієвим способом.

Перед тим як зробити замовлення в нашому інтернет-каталозі рекомендуємо вам проконсультуватися у наших фахівців, які допоможуть підібрати той чи інший вид рекламної продукції і принести максимальну користь для вашого напряму.

Ваш кошик порожній!