1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Frontlit литий

Frontlit литий - це матеріал для рекламної продукції, який призначений для одностороннього друку і виробляється з спеціального матового вінілу білого кольору. Має високий ступінь до впливу високих температур, не вигоряє на сонці, так як має особливі хімічні властивості, які безпечні у використанні. Найчастіше застосовується в рекламних матеріалах і для декоративного оздоблення. Сітка, яку армує даний вініловий лист також має властивості еластичності та міцності. Даний вид литого банеру є найбільш високоміцним і довговічним видом рекламної продукції. Це один з тих видів банерів, які застосовуються в дуже несприятливих умовах.

Frontlit литий - це саме той матеріал для рекламної продукції, який буде слугувати вам тривалий час.

Коли краще використовувати такий вид банерів? Якщо розмір необхідної рекламної продукції перевищує 6 метрів, якщо рекламний банер буде піддаватися постійному дії вітру і низьких зимових температур. У такому випадку для використання підійде саме цей вид банеру.

У нашому інтернет-каталозі ви можете замовити Frontlit литий за вигідною ціною і в короткий термін. Отримайте якісну консультацію від наших фахівців, або ж замовте зворотній дзвінок у зручний для вас час.

Ваш кошик порожній!