1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Blockout литий

Blackout литий - це особливий вид рекламної продукції, яка використовується для широкоформатного друку і має світлопроникність 0%. Даний вид банера має повністю непрозору структуру і можливість друку з обох сторін. Завдяки даній структурі використовується для різного виду банерів на вулиці, а також має високу ступінь стійкості до розтягування і розривів. За структурою відрізняється від інших видів банерної тканини, тому що крім білих сторін вона має також поліефірную сітку чорного кольору, яка знаходиться між цими двома шарами.

Продукція даного типу має хорошу стійкість до впливу низьких температур і загорянь, при цьому насиченість кольорів використовуваних рекламних матеріалів має чіткі обриси зображення, які не змінюються протягом усього терміну служби.

Також перевагою литих банерних тканин полягають в еластичності і стійкості до розтягування. Завдяки своїй складній структурі і світоблокуючим характеристикам він підходить для широкоформатного друку з максимально стійким покриттям. Є незамінним матеріалом при виготовленні різного роду знаків з двостороннім оглядом, а завдяки своїй непроникності дозволяє використовувати освітлення.

Blackout литий різного формату та щільності можна замовити в нашому каталозі за найкращими цінами. Для консультації звертайтеся за допомогою до наших фахівців.

Ваш кошик порожній!