1€ = 44.9грн

1$ = 41.4 грн

Frontlit ламінований

Frontlit ламінований - це вид банеру, який використовується для одностороннього друку і широко застосовується при виробництві зовнішньої реклами. Являє собою спеціальне вінілове полотно, яке армується спеціальною стійкою і поліестерової ниткою. Даний вид рекламної продукції забезпечує якісне нанесення зображення, а також має високий термін експлуатації. Оскільки даний вид банера дуже часто використовується для зовнішньої реклами, якість друку буде максимально високою.

Як правильно, друк відбувається на різного роду широкоформатних принтерах, для яких використовуються сольвентні і екосольвентні чорнила.

Також великою перевагою такого банеру є стійкість до сприйняття зовнішніх факторів середовища, таких як мороз, сонце, вологість і вода. Зображення не вигоряє, не піддаєтьс' впливу високих та низьких температур і завжди радує споживачів якістю картинки.

Якщо ж говорити про експлуатацію, то в такому випадку, даний вид банеру дуже добре зшивається, зварюється та клеїться. Також не варто забувати, що такі рекламні матеріали мають матове покриття, яке максимально мінімізує віддачу світла, не сліпить водіїв і зустрічних перехожих.

Колір Frontlit ламінованого - білий, тому точність передачі кольору вашої реклами при друку буде дуже висока. Застосовується для реклами при звичайному денному світлі, так і при рекламі розважальних структур, таких як телестудії, концертні зали і театри, де використовується тільки штучне освітлення.

Ваш кошик порожній!