1€ = 44.5грн

1$ = 41 грн

Производитель ORACAL


Плівка ORACAL 620 Print Vinyl

Плівка м'яка поліхлорвінілова, має властивості щільно прилягати. В наявності кілька кольорів, є матова або блискуча поверхня на вибір.підкладка:Силіконовий картон з одностороннім покриттям, 135 г / м²клей:Поліакрилат, що знімаєтьсязастосування:Використовується для нанесення різних маркувань, написів..

$100.00

ORACAL® 641 Economy Cal

опис:Плівка поліхлорвінілова м'яка, має матову або блискучу поверхню.підкладка:Силіконовий картон, який має з одного боку покриття, 135 г / м², що дозволяє безпроблемно видаляти сітку. Для того що б досягти вираженого контрасту білої плівки з шрифтом, використовують силіконовий картон блідо-блакитно..

$100.00

ORAJET® 3640

опис:Плівка поліхлорвінілова м'яка, білого кольору, має матову і блискучу, прозору поверхню.підкладка:Силіконовий картон з одностороннім покриттям, 135 г / м².клей:Клей поліакрілатний, прозорий, сприяє постійному прилипанню.застосування:Підходить для продуктів зовнішнього застосування, протягом коро..

$500.00

ORACAL® 8300 Transparent Cal

опис:Поліхлорвінілова плівка прозора, має блискучу поверхню, при впливі променів ультрафіолету реагує нормально, так як стабілізована до них.підкладка:Картон силіконовий має двостороннє поліетиленове покриття, 137 г / м2.клей:Клей поліакрілатний, на розчиннику сприяє постійному прилипанню.застосуван..

$100.00

ORACAL® 8500 Translucent Cal

 опис:Напівпрозора спеціальна поліхлорвінілова плівка, яка в відбитому та прохідному світлі проявляє рівномірне забарвлення. Знижений рівень блиску поверхні плівки дозволяє уникнути небажаних відблисків.підкладка:Картон силіконовий має одностороннє покриття, 137 г / м2, завдяки йому відмінно ви..

$100.00

Плівка ORACAL 8510 Etched Glass Cal

опис:Відмінна поліхлорвінілова плівка для оформлення скла, має спеціальні полімерні пластифікатори, дозволяє уникнути непотрібних відблисків, завдяки своїй поверхні, яка має знижений рівень блиску. Є варіанти з різною структурою поверхні, а також можлива поставка в срібленому і золотому кольорі.підк..

$100.00

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)